Sesja z kamertonami terapeutycznymi 432 Hz dla Ciebie!

Muzykoterapia Dogłębna – Komórkowa wykorzystuje naturalną falę dźwiękową. Jest to nowo odkryta, skuteczna metoda zwalczania nawet najcięższych chorób. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Angel (Romanowską). W mojej placówce można doświadczyć kilku z nich. Metody te zostały opracowane na podstawie badań nad dźwiękiem, przeprowadzonym w USA i Francji. Jedne z badań naukowych wykonanych w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii o których ostatnio coraz głośniej (Meridiany oraz Chakry), posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia (balansu) i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym. Choroba to nic innego jak brak harmonii (dostrojenia). Badanie Fabiena Mamana wykonane w 1981 roku na Uniwersytecie w Paryżu ukazuje komórkę nowotworową HeLa, która z powodu swej słabości ulega rozpadowi podczas poddaniu jej działaniu specjalnie dopasowanych dźwięków skali C-dur. Pęka ponieważ nie potrafi się dostroić do odpowiednich częstotliwości, które dodatkowo odżywiają zdrowe komórki.

 

Autorka książki Muzykoterapia dogłębna – komórkowa Barbara Romanowska wykazała w badaniach jedynie pozytywne działanie dźwięku na komórki, co czyni metodę nieinwazyjną, przynoszącą dobry wynik dla wszystkich komórek ciała, dlatego można ją stosować bez żadnego ryzyka dla zdrowia, a poprawa samopoczucia następuje prawie natychmiast po użyciu właściwej techniki. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, iż organizm zbudowany jest prawie w 70-80% z wody zatem fala dźwiękowa jeszcze szybciej niż inne metody terapii penetruje komórki, dokonując tam stosownych, pozytywnych zmian. Prof. Masaru Emoto udowodnił wpływ działania dźwięku na komórki poprzez swoje badania. 

>>Więcej na temat badań Masaru Emoto<<

Muzykoterapia komórkowa daje możliwość uwolnienia się od prawie 250 różnych schorzeń, ponadto przynosi spokój wewnętrzny i radość. Fale dźwiękowe o określonych częstotliwościach pochodzą z prostych w użyciu instrumentów – KAMERTONÓW terapeutycznych, które może zastosować na sobie każdy. Terapia jest absolutnie bezpieczna, nie zna skutków ubocznych. Zasada działania, to w większości dostrajanie chorych organów wewnętrznych do ich naukowo odkrytych częstotliwości zdrowia za pomocą odpowiednich kamertonów, czy też słuchanie lub śpiewanie  odpowiednich częstotliwości.

Dźwięk  ma doskonałe działanie oczyszczające i mobilizuje siły obronne organizmu, profilaktyczne jego stosowanie pozwala cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i witalność

Jeśli chodzi o podstawy fizyki: Metoda muzykoterapii dogłębnej dzięki zastosowaniu tylko naturalnej fali dźwiękowej o długości co najmniej 1 m, wnika głęboko w komórki, dlatego potrafi pomóc w różnych problemach zdrowotnych, począwszy od naszego ciała i bólu wszelakiego pochodzenia, kończąc na chorobach umysłu  i duszy. W tej sferze, oddziałuje na świadomość oraz podświadomość. Metoda wprowadza jednocześnie do Ciała, Umysłu i Ducha, tak bardzo potrzebną nam do życia równowagę i harmonię, przynosząc tym samym głęboki relaks i radość.

Zapisz się na sesję i sprawdź sam!

tel: +48 794 618 665, +48 882 878 784

e-mail: dawid.muzykoterapia@gmail.com

Badania naukowe można sprawdzić na stronie autorki metody MDK  >>TUTAJ<<

więcej informacji na temat dźwięku na www.healingsounds.com/

Pytania

Na czym polega terapia dźwiękiem kamertonów?

Terapia dźwiękiem kamertonów to seans terapeutyczny, mający na celu poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego. Podczas seansu, w sferze Ciała, następuje dostrojenie do częstotliwości balansu, czyli częstotliwości zdrowia narządów wewnętrznych i układów w organizmie, utrzymując tym samym stan równowagi oraz harmonii. Dodatkowo występuje działanie na psychikę – Umysł, przynosząc uspokojenie, wyciszenie, prowadząc do relaksu. W sferze Ducha ma miejsce dostrojenie do wspaniałych, subtelnych, wysokich wibracji, dzięki czemu po terapii każdy czuje się zdrowszy, bardziej radosny i pojawia się u niego równowaga oraz harmonia, tak bardzo potrzebna nam do życia. Jest to często bezdotykowa forma muzykoterapii za pomocą przekazu energii dźwięku już na poziomie komórkowym. Tego typu terapię przeprowadza się indywidualnie, bądź też z powodzeniem można wykonywać ją samodzielnie. Metoda ta, znana jako Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa lub zagranicą Tune&Heal jest łatwa i każdy może nauczyć się obsługi kamertonów, aby móc pomagać sobie i innym, nawet w zaawansowanych schorzeniach.

Na jakie choroby działa dźwięk?

Dźwięk za pomocą odpowiednich technik, może pomagać w szerokiej gamie dolegliwości fizycznych, psychicznych, duchowych i emocjonalnych, czasem w zdumiewającym stopniu. Na przykład zamiast tradycyjnej akupunktury wykorzystującej igły w leczeniu, używamy kamertonów punktowych co znacznie przyspiesza efekt zdrowienia, a przy okazji zabieg taki, jest przyjemny w odbiorze. Do tej pory udowodniono około 250 schorzeń, na które w pozytywny sposób oddziałuje terapia dźwiękiem. Muzykoterapia nie tylko usuwa ból czy przywraca normalne funkcjonowanie organizmu, ale także wpływa na lepsze nastawienie do życia osoby, rozjaśnia jej myśli, oddziałując na jakość życia.

Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie, na co dowodem są wyleczenia z wielu przypadków stanów zapalnych, guzów, torbieli, kamieni, chorób układu kostnego, moczowo-płciowego, trawiennego czy oddechowego, przewlekłej depresji, chronicznego zmęczenia, stresu, otyłości i cellulitisu, bólu różnego pochodzenia, czy zaburzeniach psychicznych. Dźwięk pomagaw czasie rekonwalescencji, niedoborach minerałów, a nawet w najcięższych chorobach – raku o różnym podłożu, gdzie podstawą stworzenia techniki o działaniu p/nowotworowymsą badania nad falą dźwiekową i komórką rakową wykonane we Francji w 1981 roku. Dźwięk posiada też doskonałe działanie oczyszczające, gdyż wydala z organizmu wszelkie toksyny. Tym samym mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i młodość, chroniąc nas nawet przed rakiem, nadwagą, czy przedwczesnym starzeniem. Ponadto dzięki silnemu działaniu dźwięku na psychikę (Umysł) takie uczucia jak strach, żal, stres, smutek, agresja, czy nawet stan depresji odchodzą, a pojawia się spokój i odprężenie.

Fala dźwiękowa pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek, które w naturalny sposób dostrajają się do niej, dodatkowo odnawiając się, odżywiając i podnosząc swą odporność. Odpowiedni dźwięk powoduje, że zdrowe komórki wzmacniają się, a chore w bardzo szybkim tempie się regenerują. Jednak w przypadku komórek nowotworowych określone częstotliwości potrafią spowodować ich rozpad, gdyż te nie wytrzymują szybkich zmian drgań, nie potrafią dostroić się jak inne i pękają. Ten fakt potwierdziły przeprowadzone we Francji w 1981 roku badania, na których podstawie powstała jedna z technik muzykoterapii komórkowej dotycząca nowotworów. Badanie na Uniwersytecie w Paryżu udowadnia, że przy poddaniu obserwacji komórek nowotworowych i zastosowaniu rosnącej częstotliwości dźwięków skali od C 256 Hz do C 512 Hz, przy 400 Hz do 480 Hz, komórki rakowe nie wytrzymują intensywności oraz zmiany drgań i eksplodują po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe komórki pozostają nienaruszone. Można więc uznać to za podstawę skuteczności tego rodzaju muzykoterapii o najszerszym działaniu, bo na poziomie komórkowym.

Czy w kamertony trzeba wierzyć?

Nie, nie trzeba. Kamertony przekonują już coraz więcej naukowców, lekarzy i farmaceutów, gdyż silne – jak skoncentrowana wiązka lasera – działanie odpowiednio dobranych częstotliwości, razem z tradycyjnymi metodami leczenia, stanowią dla choroby batalię nie do zwalczenia. Choroba nie ma wtedy szans by się rozwijać. Zresztą częstotliwości nie od dzisiaj wykorzystywane są w tradycyjnej medycynie do rozbijania np. kamieni nerkowych. Od poddającego się terapii nie wymaga się więc nic poza otwartością na powrót do zdrowia.

informacje pozyskane ze strony http://www.akademiadzwieku.com/pl/muzykoterapia-doglebna-komorkowa/5/

Dawid Wala Muzykoterapia

dawid.muzykoterapia@gmail.com

+48 794 618 665

+48 882 87 87 84

Copyright © 2021 Musicotherapy.pl | Stworzone w ramach atwi.pl